0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

Prisijungti prie katilo valdymo internetu

 Katilo valdymas internetu Naudojimosi instrukcija


0

Apie įmonę

 

Įmonė “Kamen“ įkurta 1990 metais. Nuo pat pradžių bendrovė gamina plieninius vandens šildymo katilus. Pradžioje įmonėje dirbo keli žmonės ir po truputi plėtėsi vis didindama gamybos apimtis ir plėsdama gaminių asortimentą. Dėka geros gaminių kokybės ir patikimumo prasidejo intensyvi plėtra Lenkijos ir užsienio šalių rinkose.Šiuo metu įmonė savo produkcija eksportuoja į daugiau kaip 10 šalių. Įmonė nuolat investuoja į naujausią gamybos įrangą ir technologijas tuo užtikrindama aukštą gaminių kokybę.Įmonė “Kamen“ per daugiau kaip 25 m.laikotarpį tapo žinoma kaip patikimus ir kokybiškus šildymo katilus gaminančia įmone.Katilų gamybai naudojamos patalpos užima  2000 m2 , kurias artimiausiu metu planuojama plėti dėl smarkiai išaugusių produktų pardavimų.Šiuo metu įmonėje dirba kelios dešimtys kvalifikuotų darbuotojų.Imonė garantuoja , kad gamyboje naudojamos naujausios technologijos ir inovaciniai sprendimai.

Siūlome įsigyti ekologiškus ir modernius centrinio šildymo katilus su automatiniu kuro padavimu arba užkraunamus rankiniu būdu.Platus gaminių asortimentas,ir galios diapazonas nuo 8 iki 400 kW leis išsirinkti katilą privatiems ir verslo klientams.Mūsų gaminiai eksplotuojami privačiame sektoriuje,parduotuvėse,pramoniniuose ir visuomeniniuose pastatuose,daugiabučiuose ir t.t. Visi katilai gaminami mūsų gamykloje turi atitinkamus sertifikatus ir pažymėjimus.Katilai ištirti Šildymo katilų ir įrenginių laboratorijoje Lodzėje bei Anglies cheminio perdirbimo institute Zabže, kur jiems buvo suteiktas ekologinio saugumo ženklo sertifikatas.

Mūsų ilgametės veiklos ir bendradarbiavimo su pirmaujančiomis Lenkijos įmonėmis katilų srityje, t.y. TECH ir daugeliu kitų , mes pasiekėme aukštą mūsų gaminių kokybę ir įgijome daugelio klientų pripažinimą tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Puikus to įrodymas - nuolat besiplečiantis mūsų klientų būrys ir apdovanojimai.

       
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti