0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

Prisijungti prie katilo valdymo internetu

 Katilo valdymas internetu Naudojimosi instrukcija


0

Technologija

 

Modernia technologija paremtas gamybos procesas prasideda konstrukciniame biure, o baigiasi sandėlyje.

Visų tipų katilai gaminami iš atestuotų 6 mm storio katilinių skardų. Visi katilo ir jo korpuso elementai konstruojami pasitelkiant CAD-CAM technologiją. Tai užtikrina didelį konstrukcinių elementų vienodumą ir to pasekoje pagerina katilų estetiką ir kokybę.

Katilo gamybą pradeda kompiuteriu valdomas plazminis pjovimo aparatas Zakmet ir lazeris Amada LC1212. Iš skardos lakštų išpjauti katilo sudedamieji elementai yra vėliau formuojami lenkimo procese, kuris vykdomas naudojant hidraulinius briaunų lenkimo presus. Lenkimo procesas žymiai sumažina suvirintų sujungimų, įtakojančių katilo patvarumą, skaičių. Išpjautų ir suformuotų elementų suvirinimas pavedamas kvalifikuotiems suvirintojams ir suvirinimo robotui.

Sujungti elementai sudaro katilo korpusą. Pagaminti katilo korpusai tikrinami slėginiame (hidrauliniame) bandyme. Tuo pačiu metu gaminami izoliacinių kasečių elementai, naudojant Amada Arcade 212 tipo revolverinį presą, ir dažomi milteliniu būdu lakavimo kabinoje. Taip pagamintos kasetės montuojamos ant katilo korpusų ir pridedama įranga. Po galutinės kontrolės katilai montuojami ant padėklų, apdengiami plėvele ir išvežami į paruoštų gaminių sandėlį.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti