Hidrauliniai indai Kamen SH nuo 2 iki 3

Hidraulinio indo konstrukcija ir veikimas yra labai paprastas, tačiau jis atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį šildymo sistemose.

Parastai hidraulį indą naudojame įrenginiuose, kuriuose yra keli šildymo kontūrai (pvz., Konvekciniams šildytuvams ir grindų šildymui) su skirtingais reikalavimais ir kiekviename iš jų yra atskiras siurblys. Šiuolaikinės šildymo sisitemos taip pat vis dažniau naudoja įvairius šilumos šaltinius, pvz., automatinį granulių katilą, arba dujų katilą ir šilumos siurblį tuomet galima izoliuoti kontūrus – kiekviena sistema gali veikti savarankiškai, o siurbliai netrukdo vienas kitam dirbti.
Hidrauliniai indai yra labai paprastos konstrukcijos ir valdymo įtaisas, tačiau šildymo sistemose vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį. Tai uždara erdvė, paprastai pagaminta iš plieno, prie kurios iš vienos pusės yra suvirinti pirminio kontūro (šilumos šaltinio / šaltinių) jungiamieji lizdai, o iš kitos pusės – antrinės grandinės (montavimo pusės). Pagrindinė pusė tiekia šilumą į hidraulinį indą, o antrinė – jos imtuvas.
 
„Kamen SH 2–3“ hidraulini inda galima įsigyti izoliuota ir neizoliuota:
 
Kamen SH2NA3-NO
Neizuoliuotas Hidraulinis Indas
Kamen SH2NA3-OC
Izoliuotas Hidraulinis Indas

 

Vandens talpa

4.1 l

Maks. galia

70 kW

Maks. debitas

3,8 m3/h

Maks. spaudimas

6 bar

Maks. darbinė temp

110 °C

Isipletimo indo korpusas

Plienas

Pajungimo diametras

GW G1 “

Termometro pajungimo diametras

GW G½ “

Glikolio koncentracija

max 50%

Hidraulinio indo matmenys :

Hidraulinis indas2x3
Hidrauliniai indai Kamen SN nuo 2 iki 3