KAMEN- ilgaamžiai katilai

Jau daugiau nei 30 metų projektuojame ir gaminame plieninius vandens katilus, skirtus kietajam kurui, šiandien daugiausia granulinius katilus. Nuosavas kapitalas, sistemingas išteklių ir technologijų vystymas bei rinkos poreikių laikymasis leido „Kamen“ prekės ženklui užimti aukštą ir nepriklausomą poziciją katilų pramonėje.

Mūsų ilgametės veiklos ir bendradarbiavimo su pirmaujančiomis Lenkijos įmonėmis katilų srityje, t.y. TECH ir daugeliu kitų , mes pasiekėme aukštą mūsų gaminių kokybę ir įgijome daugelio klientų pripažinimą tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Puikus to įrodymas – nuolat besiplečiantis mūsų klientų būrys ir apdovanojimai.

KAMEN- gamyba

„Kamen“ gamybos linijos, integruotos ir skaitmeniniu būdu valdomos, šiandien užima 3,5 tūkstančio kvadratinių metrų plotą. O netrukus bus išplėstos iki daugiau nei 4 tūkst. m2 . Gamyklos plėtra siejama su ambicingais tikslais ir prekės ženklo vizija – besiplečiančiomis užsienio pardavimo rinkomis.

KAMEN- inovacijos

Mūsų ekologiški katilai su automatiniu degalų tiekimu atitinka 5 klasės reikalavimus pagal PN-EN 303-5: 2012 ir ekologinį projektavimą (Ecodesign), todėl jie gali būti bendrai finansuojami iš vietinių ar centrinių programų, o platus jų galios diapazonas leidžia pasirinkti optimalų prietaisą kiekvienam namui. „Kamen“ katilų kokybę, saugumą ir patikimumą patvirtina gauti sertifikatai, pažymėjimai ir apdovanojimai

Modernus ir ergonomiški katilai tai KAMEN prekės ženklas.

Bėgant metams įgijome patirties, tad mūsų katilai tarnaus dar ilgiau. Pasitikėkite tvirtomis „Kamen“ konstrukcijomis.