MODERNIA TECHNOLOGIJA PAREMTAS

gamybos procesas prasideda konstrukciniame biure, o baigiasi sandėlyje

gal_7_123

Katilo gamybą pradeda kompiuteriu valdomas plazminis pjovimo aparatas Zakmet ir lazeris Amada LC1212. Visų tipų katilai gaminami iš atestuotų 6 mm storio katilinių skardų. Iš skardos lakštų išpjauti katilo sudedamieji elementai yra vėliau formuojami lenkimo procese, kuris vykdomas naudojant hidraulinius briaunų lenkimo presus. Lenkimo procesas žymiai sumažina suvirintų sujungimų, įtakojančių katilo patvarumą, skaičių. Išpjautų ir suformuotų elementų suvirinimas pavedamas kvalifikuotiems suvirintojams ir suvirinimo robotui.

Sujungti elementai sudaro katilo korpusą. Pagaminti katilo korpusai tikrinami slėginiame (hidrauliniame) bandyme. Tuo pačiu metu gaminami izoliacinių kasečių elementai, naudojant Amada Arcade 212 tipo revolverinį presą, ir dažomi milteliniu būdu lakavimo kabinoje. Taip pagamintos kasetės montuojamos ant katilo korpusų ir pridedama įranga. Po galutinės kontrolės katilai montuojami ant padėklų, apdengiami plėvele ir išvežami į paruoštų gaminių sandėlį.

 Visi katilo ir jo korpuso elementai konstruojami pasitelkiant CAD-CAM technologiją. Tai užtikrina didelį konstrukcinių elementų vienodumą ir to pasekoje pagerina katilų estetiką ir kokybę.

gal_7_126