Hidrauliniai indai Kamen SH nuo 1 iki 1

Hidraulinio indo konstrukcija ir veikimas yra labai paprastas, tačiau jis atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį šildymo sistemose.

Parastai hidraulį indą naudojame įrenginiuose, kuriuose yra keli šildymo kontūrai (pvz., Konvekciniams šildytuvams ir grindų šildymui) su skirtingais reikalavimais ir kiekviename iš jų yra atskiras siurblys. Šiuolaikiniai įrenginiai taip pat vis dažniau naudoja įvairius šilumos šaltinius, pvz., Automatinį granulių katilą, arba dujų katilą ir šilumos siurblį ir kt. gaunamas montavimas – kiekviena sistema gali veikti savarankiškai, o siurbliai netrukdo vienas kitam dirbti.

Hidrauliniai indai yra labai paprastos konstrukcijos ir valdymo įtaisas, tačiau šildymo sistemose vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį. Tai uždara erdvė, paprastai pagaminta iš plieno, prie kurios iš vienos pusės yra suvirinti pirminio kontūro (šilumos šaltinio / šaltinių) jungiamieji lizdai, o iš kitos pusės – antrinės grandinės (montavimo pusės). Pagrindinė pusė tiekia šilumą į hidraulinį indą, o antrinė – jos imtuvas.
 
„Kamen SH 1–1“ hidraulinį indą galima įsigyti izoliuotą ir neizoliuotą:
 
Kamen SH1NA1-NO
Neizuoliuotas Hidraulinis Indas
Kamen SH1NA1-OC
Izoliuotas Hidraulinis Indas
 

 

Vandens talpa

2 l

Maks. galia

40 kW

Maks. tekėti

3,5 m3/h

Maks. spaudimas

6 bar

Maks. darbinė temp

110 °C

Isipletimo indo korpusas

Plienas

Pajungimo diametras

GW G1 “

Termometro pajungimo diametras

GW G½ “

Glikolio koncentracija

max 50%

 

Hidraulinio indo matmenys :

hidrauliniai-indai-kamen-sh-nuo-1-iki-1