Hidrauliniai indai Kamen SH nuo 1 iki 4

Hidraulinio indo konstrukcija ir veikimas yra labai paprastas, tačiau jis atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį šildymo sistemose.

Parastai hidraulį indą naudojame įrenginiuose, kuriuose yra keli šildymo kontūrai (pvz., Konvekciniams šildytuvams ir grindų šildymui) su skirtingais reikalavimais ir kiekviename iš jų yra atskiras siurblys. Šiuolaikiniai įrenginiai taip pat vis dažniau naudoja įvairius šilumos šaltinius, pvz., Automatinį granulių katilą, arba dujų katilą ir šilumos siurblį ir kt. gaunamas montavimas – kiekviena sistema gali veikti savarankiškai, o siurbliai netrukdo vienas kitam dirbti.

Hidrauliniai indai yra labai paprastos konstrukcijos ir valdymo įtaisas, tačiau šildymo sistemose vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį. Tai uždara erdvė, paprastai pagaminta iš plieno, prie kurios iš vienos pusės yra suvirinti pirminio kontūro (šilumos šaltinio / šaltinių) jungiamieji lizdai, o iš kitos pusės – antrinės grandinės (montavimo pusės). Pagrindinė pusė tiekia šilumą į hidraulinį indą, o antrinė – jos imtuvas.
 
„Kamen SH 1–4“ hidraulinį indą galima įsigyti izoliuotą ir neizoliuotą:
 
Kamen SH1NA4-NONeizuoliuotas Hidraulinis Indas
Kamen SH1NA4-OCIzoliuotas Hidraulinis Indas
 
Techniniai duomenys :
Vandens talpa 5,4 l
Maks. galia 70 kW
Maks. debitas 3,8 m3/h
Maks. spaudimas 6 bar
Maks. darbinė temp. 110 °C
Išiplėtimo indo korpusas Plienas
Pajungimo diametras GW G1 “
Termometro pajungimo diametras GW G½ “
Glikolio koncentracija max 50%

Hidraulinio indo matmenys :

Hidrauliniai indai Kamen SH nuo 1 iki 4