Hidrauliniai indai Kamen SH nuo 2 iki 2

Hidraulinio indo konstrukcija ir veikimas yra labai paprastas, tačiau jis atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį šildymo sistemose.

Parastai hidraulį indą naudojame įrenginiuose, kuriuose yra keli šildymo kontūrai (pvz., Konvekciniams šildytuvams ir grindų šildymui) su skirtingais reikalavimais ir kiekviename iš jų yra atskiras siurblys. Šiuolaikinės šildymo sisitemos taip pat vis dažniau naudoja įvairius šilumos šaltinius, pvz., automatinį granulių katilą, arba dujų katilą ir šilumos siurblį tuomet galima izoliuoti kontūrus – kiekviena sistema gali veikti savarankiškai, o siurbliai netrukdo vienas kitam dirbti.

Hidrauliniai indai yra labai paprastos konstrukcijos ir valdymo įtaisas, tačiau šildymo sistemose vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį. Tai uždara erdvė, paprastai pagaminta iš plieno, prie kurios iš vienos pusės yra suvirinti pirminio kontūro (šilumos šaltinio / šaltinių) jungiamieji lizdai, o iš kitos pusės – antrinės grandinės (montavimo pusės). Pagrindinė pusė tiekia šilumą į hidraulinį indą, o antrinė – jos imtuvas.
 
„Kamen SH 2–2“ hidraulinį indą galima įsigyti izoliuotą ir neizoliuotą:
 
Kamen SH2NA2-NONeizuoliuotas Hidraulinis Indas
Kamen SH2NA2-OCIzoliuotas Hidraulinis Indas

Techniniai duomenys:

Vandens talpa2,8 l
Maks. galia70 kW
Maks. debitas3,8 m3/h
Maks. spaudimas6 bar
Maks. darbinė temp110 °C
Isipletimo indo korpusasPlienas
Pajungimo diametrasGW G1 “
Termometro pajungimo diametrasGW G½ “
Glikolio koncentracijamax 50%

Hidraulinio indo matmenys :

Hidraulinis indas 2x2
Hidrauliniai indai Kamen SH nuo 2 iki 2