Hidrauliniai indai Kamen SH nuo 1 iki 2

Hidraulinio indo konstrukcija ir veikimas yra labai paprastas, tačiau jis atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį šildymo sistemose.

Parastai hidraulinį indą naudojame įrenginiuose, kuriuose yra keli šildymo kontūrai (pvz., Konvekciniams šildytuvams ir grindų šildymui) su skirtingais reikalavimais ir kiekviename iš jų yra atskiras siurblys. Šiuolaikiniai įrenginiai taip pat vis dažniau naudoja įvairius šilumos šaltinius, pvz., Automatinį granulių katilą, arba dujų katilą ir šilumos siurblį ir kt. gaunamas montavimas – kiekviena sistema gali veikti savarankiškai, o siurbliai netrukdo vienas kitam dirbti.

Hidrauliniai indai yra labai paprastos konstrukcijos ir valdymo įtaisas, tačiau šildymo sistemose vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį. Tai uždara erdvė, paprastai pagaminta iš plieno, prie kurios iš vienos pusės yra suvirinti pirminio kontūro (šilumos šaltinio / šaltinių) jungiamieji lizdai, o iš kitos pusės – antrinės grandinės (montavimo pusės). Pagrindinė pusė tiekia šilumą į hidraulini inda, o antrinė – jos imtuvas.
 
„Kamen SH 1–2“ hidraulini inda galima įsigyti izoliuota ir neizoliuota:
 
Kamen SH1NA2-NO
Neizuoliuotas Hidraulinis Indas Kaina 168 eur
Kamen SH1NA2-OC
Izoliuotas Hidraulinis Indas Kaina 197 eur
 
 
Techniniai duomenys:  
Vandens talpa
2,8 l
Maks. galia
70 kW
Maks. debitas
3,8 m3/h
Maks. spaudimas
6 bar
Maks. darbinė temp
110 °C
Isipletimo indo korpusas
Plienas
Pajungimo diametras
GW G1 “
Termometro pajungimo diametras
GW G½ “
Glikolio koncentracija
max 50%

Hidraulinio indo matmenys :